Home » strona główna » „Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie”

„Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie”

14 czerwca uczniowie klasy drugiej wraz z wychowawcą i rodzicami wzięli udział w pieszej wycieczce po okolicy. Wędrówka miała na celu głębsze poznanie najbliższego otoczenia zgodnie z powiedzeniem, że „Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie”. Piękna pogoda sprzyjała podziwianiu przyrody i urokliwego rozdzielskiego krajobrazu. Uwieńczeniem wycieczki był wspaniały poczęstunek przygotowany przez rodziców: p. Katarzynę Gąstoł-Ryba oraz p. Dorotę Szewczyk. Po posileniu się, nie zabrakło zabaw i gier. Było bardzo radośnie i wesoło.

Wychowawca klasy wraz z dziećmi serdecznie dziękuje Pani Katarzynie Gąstoł- Ryba za wspaniałą gościnność okazaną na swojej posesji; Pani  Dorocie Szewczyk za pomoc w zorganizowaniu poczęstunku, a Paniom: Annie Staszak, Katarzynie Szewczyk i Anecie Trojan za pomoc w sprawowaniu opieki podczas wycieczki.


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo