Home » strona główna » Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

 

Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją Szkoły Podstawowej w Rozdzielu. To wyjątkowy dzień, pełen uśmiechów, radości i wzruszeń. Na to święto czekają zarówno dzieci,  które chcą zaprezentować się przed swoimi babciami i dziadkami, jak i też seniorzy, dla których jest to okazja do wspólnego spotkania, powspominania, podziwiania swoich wnuków.

     W tym roku, ze względu na ferie zimowe, Święto Babci i Dziadka obchodziliśmy dopiero 2 lutego (sobota). Zaproszone na nie zostały wszystkie babcie i dziadkowie z terenu naszej miejscowości oraz z poza niej, a których wnuki uczęszczają do naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w intencji wszystkich babć i dziadków w Kościele p.w. św. Jakuba Apostoła w Rozdzielu. Po wspólnej modlitwie, ciąg dalszy świętowania nastąpił w naszej szkole. Na uroczystość przybył wójt Gminy Żegocina Pan Wojciech Wrona, który na wstępie złożył babciom i dziadkom życzenia. Potem uczniowie klas I-III przedstawili ciekawy program artystyczny. Były deklamowane wierszyki, życzenia, śpiewano piosenki, przedstawiono humorystyczne skecze, tańce. Po odśpiewaniu „100 lat”, dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania.  Podziękowania dla dzieci i organizatorów w imieniu wszystkich Babć i Dziadków złożyła pani Anna Sławęta, która w końcowej części wystąpiła z humorystycznymi monologami.
   Był to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości. Dlatego też jeszcze raz dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

 

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

DSCF1043 (1)

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo