Home » strona główna » Informacje nt. projektu Umiem pływać

Informacje nt. projektu Umiem pływać

Projekt „Umiem pływać” zakłada:

Projekt zakłada naukę pływania dla dzieci z klas 1-3 ze Szkół Podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina, w wymiarze 20 h lekcyjnych (45 minutowych), tj. 10 wyjazdów po 2h każdy. Zajęcia odbywać się będą w grupach max 15 osobowych. Z jęcia będą prowadzone w soboty. Zajęcia będą prowadzone na Krytej Pływalni w Bochni przez wykwalifikowanych instruktorów pływania, z wieloletnim doświadczeniem w tego typu projektach i zajęciach. Instruktorzy od wielu lat prowadzą projekty związane z nauką pływania dla dzieci, prowadzą także Szkółki Pływania, sekcje pływackie, ratownicze itp. Dla każdej grupy (tj. 15 os.) jest przyporządkowany jeden instruktor pływania. W ramach jednych zajęć na basenie przebywać będą max 3 grupy po 15 dzieci plus jeden instruktor dla każdej z nich. Dyrektor Krytej Pływalni w Bochni zobowiązał się, iż w czasie trwania zajęć naszych grup basen zostanie  zamknięty dla osób z zewnątrz. Pomiędzy każdymi zajęciami będzie 10-15 minutowa przerwa na dezynfekcję pomieszczeń szatni, łazienek itp., oraz zostaną zachowane wszelkie zasady bezpieczeństwa.

Termin pierwszych zajęć:  3 PAŹDZIERNIKA 2020.

Zajęcia prowadzone będą w trzech grupach max po 45 osób.

1 GRUPA: 08.00-09.30 ( S.P. Łąkta Górna)

2 GRUPA: 09.30-11.00 (S.P. Żegocina)

3 GRUPA: 12.30-14.00 ( S.P. Bytomsko i Rozdziele)

Zbiórka przed odjazdem prowadzona będzie pod Szkołą Podstawową w Żegocinie i stamtąd wszystkie grupy odjeżdżać będą autokarem na pływanie. Na czas transportu i pobytu na pływalni będzie pełniona opieka przez  3 opiekunów (1 opiekun na 15 dzieci).

Koszt, który pokrywa rodzic wynosi 250,00 zł (wpłaty należy dokonać do wychowawcy klasy, do której uczęszcza dziecko). Wpłaty należy dokonać w terminie do 25.09.2020 r. (tj. do piątku).

Obowiązkiem rodzica/opiekuna będzie zapewnienie dziecku całego niezbędnego ubioru na basen tj. strój kąpielowy, czepek, klapki, ręcznik. Ponadto ważne, aby dzieci uczestniczące w projekcie, szczególnie chłopcy mieli ze sobą kąpielówki bez kieszeni.

Uczestnikom w ramach projektu zapewnione zostaną  bilety wstępu na pływalnie, dowóz na pływalnie autokarem, opiekę oraz zajęcia z instruktorem.

Projekt nie obejmuje wyżywienia dla uczestników.

Dodatkowych informacji na temat w/w projektu można uzyskać pod numerem telefonu: 14 648 45 37

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_7582

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo