Home » strona główna » Komunikat związany z organizacją zakończenia roku szkolnego 2019/2020

Komunikat związany z organizacją zakończenia roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Drodzy Uczniowie !

Przed nami jeszcze tylko kilka dni roku szkolnego 2019/2020. Ostatnie miesiące były nietypowe dla Was Drodzy Uczniowie, dla Rodziców ale i dla nas Nauczycieli. Spotkaliśmy się wszyscy z inną niż zwykle rzeczywistością, z którą musieliśmy się zmierzyć realizując nauczanie zdalne. Dziękuję Uczniom, którzy codziennie podejmowali trud samodzielnej nauki, Rodzicom za wspieranie swoich dzieci oraz Nauczycielom za poszukiwanie i wdrażanie nowych metod i form pracy, aby zrealizować założenia programowe na każdym etapie edukacyjnym.

W tym roku szkolnym inaczej zorganizowane będzie jego zakończenie. Będzie możliwość odebrania osobiście świadectwa przez uczniów lub rodziców, z zachowaniem reżimu sanitarnego. To znaczy uczniowie mogą wchodzić do szkoły od strony ogrodu, pojedynczo z zachowaniem dystansu społecznego, w maseczkach i dezynfekując ręce. Następnie przejdą na salę gimnastyczną tam odbiorą świadectwo od wychowawcy i wyjdą ze szkoły wyjściem na podwórko od strony boiska szkolnego.

Harmonogram odbioru świadectw na sali gimnastycznej:

godz. 900 – 1000 klasy I, II, III i IV;

godz. 1000 – 1100 klasy V, VI, VII;

O godz. 1130 msza św. w kościele parafialnym w Żegocinie, przejazd do i z kościoła własnym środkiem transportu.

Ok. godz. 1230 po mszy św. – krótkie spotkanie wychowawcy z uczniami klasy VIII.

Rodzice lub dzieci z oddziału przedszkolnego mogą odebrać dyplomiki ukończenia przedszkola i nagrody:

w godz 900 do 1000 grupa młodsza w swojej sali,

w godz. 1000 do 1100 grupa starsza w swojej sali.

Do przedszkola wchodzić należy pojedynczo rodzic lub dziecko, w maseczce dezynfekując ręce i w wyznaczonych wyżej godzinach.

Zachęcamy do odbierania świadectw i nagród w szkole oraz dyplomików i nagród w przedszkolu w innym, dogodnym terminie tzn. codziennie do 30 czerwca lub w trakcie wakacji po uzgodnieniu telefonicznym w godzinach 800 do 1400

Z życzeniami dobrego zdrowia oraz pogodnego wypoczynku dla całej Społeczności szkolnej

Alicja Adamczyk-Brózda

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo