Home » strona główna » Ogólnopolski Konkurs „Świat za 100 lat”

Ogólnopolski Konkurs „Świat za 100 lat”

         Jak będzie wyglądał świat za 100 lat? Jakie nowe technologie zawładną naszym życiem? Na te pytania próbowały odpowiedzieć uczennice klasy VIII- Barbara Augustyn i Emilia Brózda, biorąc udział w Ogólnopolskim Konkursie „ Serce Kapsuły Czasu”, II edycja. Można to było zrobić za pomocą słowa pisanego lub rysunku. Uczennice wybrały to pierwsze i napisały pod kierunkiem nauczyciela j. polskiego bardzo interesujące prace literackie.

         Celem akcji było zebranie prac, które zostaną zamknięte we wnętrzu Kapsuły Czasu, która stanie w Krakowie. Dzieła przedstawiające wizje świata przyszłości staną się naszym wspólnym dziedzictwem, które Fundacja Tworzymy Kraków podaruje następnym pokoleniom.

Wśród uczestników akcji Jury wybrało zwycięzców, których prace znajdą się w Kapsule Czasu, co zostanie udokumentowane specjalnym certyfikatem potwierdzającym zamknięcie pracy w rzeźbie architektonicznej na 100 lat.


Barbara Augustyn i Emilia Brózda zostały laureatkami honorowymi  w tym konkursie, ich  prace zostaną zamknięte w Kapsule Czasu w formie oryginalnej i elektronicznej. Otrzymają także złoty certyfikat potwierdzający zamknięcie pracy w Kapsule Czasu.                                                               Gratulujemy sukcesu !!!
Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_7582

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo