Home » Artykuły 2019 » Pasowanie Przedszkolaków

Pasowanie Przedszkolaków

29 października 2019 roku w Oddziale Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej im. Błogosławionej Karoliny Kózkówny w Rozdzielu w oddziale unijnym „Akademia Przedszkolaka” odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Bohaterami spotkania były najmłodsze dzieci 3- 4 latki. 
W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice, dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego, pani Alicja Adamczyk- Brózda oraz pani Barbara Frączek- Orzeł z grupą 5-6 latków.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem nauczycielki. Występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą.

Puntem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie. Po jego złożeniu pani dyrektor  dokonała pasowania używając specjalnego ołówka. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy i zawieszki z napisem „Jestem Przedszkolakiem”.

Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia, a w salach czekała na nie niespodzianka – drobne upominki przygotowane przez rodziców, oraz dzieci 5-6 letnie.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_7582

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo