Home » strona główna » Podróżnik w naszej szkole

Podróżnik w naszej szkole

         

We wtorek już po raz kolejny gościliśmy podróżnika z firmy trzask.pl. Tym razem opowiedział nam o Republice Południowej Afryki. W spotkaniu brała udział zarówno szkoła podstawowa jak i klasa III gimnazjum. Pokazał dużo zdjęć oraz pamiątek z tego regionu. Barwnie przedstawiał faunę oraz florę państwa. Nie zabrakło również wstawek dotyczących historii oraz sytuacji politycznej w RPA. Spotkanie było niezwykle interesujące i na pewno zostanie na długo w naszej pamięci.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_7746

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo