Home » strona główna » Uroczystość poświęcenia nowego sztandaru szkoły

Uroczystość poświęcenia nowego sztandaru szkoły

20 listopada 2022 roku w kościele św. Jakuba w Rozdzielu odbyła się uroczysta msza święta w intencji wszystkich nauczycieli, pracowników oraz uczniów naszej szkoły. Było to szczególne wydarzenie, ponieważ wspominaliśmy naszą patronkę – bł. Karolinę, w kolejną rocznicę jej śmierci. Ponadto, podczas mszy został także poświęcony nowy sztandar z wizerunkiem wspomnianej wcześniej błogosławionej. Opiekę nad nim pełnili przedstawiciele rodziców, a także uczniowie. Aktu poświęcenia dokonał ks. Piotr Klóska, a liturgię słowa uświetnili swoim udziałem uczniowie naszej szkoły.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo