Home » strona główna » Wspaniały sukces naszych kolędników

Wspaniały sukces naszych kolędników

  27 stycznia 2019 r.(niedziela), dziecięca grupa kolędnicza ,,Z Gwiazdą” z naszej szkoły brała udział w Ogólnopolskich Spotkaniach Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych  w Podegrodziu. Przed licznie zgromadzoną  publicznością zaprezentowało się w ciągu dwóch dni aż 37  grup  kolędniczych  (w  tym  23  dziecięce   i 14 młodzieżowych).  Nasi chłopcy (Wojciech Orzeł, Wiktor Orzeł, Mikołaj Jajecznica, Dariusz Matras, Hubert Podolny, Dawid Świerczek ), pięknie  zaprezentowali się na podegrodzkiej scenie, zajmując
w kategorii grup dziecięcych -pierwsze miejsce.Opiekun grup Pani Anna Zelek serdecznie dziękuje rodzicom dzieci za pomoc
w sprawowaniu opieki podczas wyjazdu oraz Panu Wójtowi Wojciechowi Wronie za nieodpłatne wynajęcie autokaru.

 

 

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

rozpoczęcie roku 204

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo