Home » Wycieczka na Jastrząbke

Wycieczka na Jastrząbke

Wycieczka na Jastrząbkę

Dnia 16 października 2018 roku grupa 3-4-latków udała się n wycieczkę na Jastrząbkę. Dzieci złoży kwiaty na Cmentarzu z I Wojny Światowej. Zapaliły przyniesione znicze i odmówiły modlitwę za zmarłymi. Następnie udały się do gospodarstwa Pana Zygmunta Książka, który przygotował ognisko dla dzieci. Pieczenie kiełbasek było dla nich wielką frajdą.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”209″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”12″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/zsrozdziyp/zsrozdziele/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery-caption.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo