Home » strona główna » Duży sukces uczennicy naszej szkoły!

Duży sukces uczennicy naszej szkoły!

http://promyczek.pl/images/Bakalarz/Loga/bakalarz_2019.png

Miło nam poinformować , iż Martynka Szewczyk, obecnie uczennica klasy II, brała udział  w  Ogólnopolskim Konkursie Kaligraficznym BAKAŁARZ 2020, pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Jak co roku zmagania kaligraficzne  podzielone były na dwa etapy. W pierwszym mogli wziąć udział wszyscy chętni uczniowie, którzy nadesłali swoje prace w terminie wyznaczonym przez organizatorów. Natomiast w drugim etapie, tylko osoby zakwalifikowane przez Jury konkursowe do ogólnopolskiego finału. Wśród nich znalazła się również uczennica naszej szkoły,  która po wykonaniu kolejnych zadań zdobyła wyróżnienie. 

Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji na stronie:  http://promyczek.pl/bakalarz-aktualnosci/386-bakalarz-2020-lista-laureatow

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_7582

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo