Home » Akademia przedszkolaka w Gminie Żegocina

Akademia przedszkolaka w Gminie Żegocina

O projekcie :

Projekt „Akademia przedszkolaka w Gminie Żegocina”, współfinansowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Działanie 10.1 Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży,10.1.2 Wychowanie przedszkolne – SPR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

W ramach kosztów kwalifikowanych uwzględniono koszty dotyczące adaptacji pomieszczeń i doposażenie nowego oddziału przedszkolnego, realizacji zajęć dodatkowych dla dzieci i rodziców a także podniesienie kompetencji i kwalifikacji nauczycieli. W ramach zajęć dodatkowych dla dzieci i rodziców zaplanowano zajęcia logopedyczne, zajęcia z rytmiki i tańca, zajęcia plastyczne oraz zajęcia informatyczne. Dla rodziców zaplanowano warsztaty na temat: “Jak jeść mądrze i zdrowo” i “ O wadach wymowy i rozwoju mowy”. Dodatkowo w ramach zadania dotyczącego podniesienia kompetencji i kwalifikacji nauczycieli zaplanowano studia podyplomowe z logopedii dla jednego nauczyciela, szkolenie z zastosowaniem  tablic interaktywnych, oraz warsztaty dla nauczycieli: “100 pomysłów na zabawy z dziećmi”, “Metody integracyjne w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym” oraz “Zrób to sam. Pracownia dla dużych i małych”.

 Całkowita kwota kosztów ww. projektu wynosi 170 808,75 a kwota przyznanego dofinansowania wynosi 145 187,43 zł.

Dokumenty do pobrania:

zał.1 Deklaracja uczestnictwa w projekcie

zał. 2 Dane uczestnika do SL

zał. 3 Oświadczenie uczestnika

zał. 4 Zgoda na rozpowszechnianie wizerunku

Regulamin uczestnictwa w projekcie

Inne wydarzenia:

1. Spotkanie z policjantem

2. Pasowanie Przedszkolaka

3. Zabawa z kasztanami

4. Przygotowujemy pyszną sałatkę

5.Mama czyta dzieciom

6.Wycieczka na Jastrząbke

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo