Home » strona główna » Dzień Mamy i Dzień Taty

Dzień Mamy i Dzień Taty

Dzień Mamy i Dzień Taty w Szkole Podstawowej w Rozdzielu świętowaliśmy 9 czerwca. Z tej okazji dzieci z przedszkola zaprezentowały się bardzo barwnie . W pięknych strojach wykonały pląsy, tańce, śpiewały piosenki i deklamowały wiersze.

Dzieci ze szkoły z klas I-III również wystąpiły przed swoimi rodzicami z wierszami i piosenkami. Wszyscy na koniec odśpiewali 100- lat. Dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. To były bardzo wzruszające chwile dla wszystkich. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność dla swoich rodziców. Ten program artystyczny był wyrazem miłości i szacunku dla KOCHANYCH RODZICÓW.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo