Home » strona główna » Gminne eliminacje OTWP

Gminne eliminacje OTWP

 

Gminne eliminacje OTWP
W dniu 22 lutego 2019 Szkoła Podstawowa w Rozdzielu była gospodarzem Gminnych Eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W wydarzeniu tym uczestniczyli m. In. Wójt Wojciech Wrona, Sekretarz Gminy Joanna Pyrz, Prezes Zarządu OSP Błoniarz Jerzy, Komendant OSP Janusz Stańdo. Z testem zmagało się 26 uczniów z Gminy Żegocina:
Gr. 1 – kl. 4-6- 12 uczestników,
Gr. 2 – kl. 7-8, 3 gimnazjum – 12 uczestników,
GR. 3 – LO – 3 uczestników.
Naszą Szkołę reprezentowali:
GR. 1- Wojciech Orzeł, Piotr Paruch, Magdalena Pajor
GR. 2 – Kacper Dudek, Dawid Gąstął- Ryba, Beniamin Cichoń.
Sukces udało się odnieść Piotrowi Paruchowi oraz Wojciechowi Orłowi, którzy dostali się do etapu ustnego. Piotrek zajął miejsce 2, Wojtek 1 i to on będzie reprezentował Gminę na etapie rejonowym. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów.

http://www.zegocina.pl/aktual/2019/02/otwpgminne2019/gminneotwp2019.htm

 

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_8724

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo