Home » strona główna » Inauguracja nowego roku szkolnego 2021/2022

Inauguracja nowego roku szkolnego 2021/2022

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Nowy rok szkolny 2021/2022 rozpoczniemy 1 września 2021 roku (tj. środa) o godzinie 8:30 w szkole i w oddziałach przedszkolnych. Dzieci spotkają się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych. Dzieciom z oddziału przedszkolnego oraz z klasy I i II mogą towarzyszyć rodzice.
Proszę pamiętać o zachowaniu reżimu sanitarnego tj.:  zachowanie właściwego odstępu od innych osób, dezynfekcja rąk , zasłanianie ust i nosa (w przestrzeni zamkniętej). Następnie pojedziemy autobusem szkolnym lub dzieci z rodzicami własnymi samochodami do Kościoła Parafialnego w Żegocinie na inaugurację roku katechetycznego. Wyjazd autobusu spod szkoły w Rozdzielu na mszę św. jest o godzinie 9:35 i drugi kurs (jeżeli będzie potrzebny) o godzinie 9:50. Powrót ostatnim kursem po odwozach dzieci z Bełdna i Bytomska.

Serdecznie zapraszamy

Alicja Adamczyk-Brózda z Wychowawcami


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo