Home » strona główna » Kolejny sukces „Szczodroków”

Kolejny sukces „Szczodroków”

  25 stycznia , w sobotnie popołudnie, dziecięca grupa kolędnicza ,,Szczodroki” z naszej szkoły brała udział w Ogólnopolskim Przeglądzie Grup Kolędniczych  w Podegrodziu. Przed zgromadzoną  publicznością zaprezentowało się w ciągu dwóch dni 29  grup  kolędniczych  (w  tym  19  dziecięcych   i 10 młodzieżowych).  Nasi chłopcy w składzie: Wojciech Orzeł, Wiktor Orzeł, Mikołaj Jajecznica, Dariusz Matras, Hubert Podolny, Dawid Świerczek, pięknie  zaprezentowali się na podegrodzkiej scenie, zajmując w kategorii grup dziecięcych -drugie miejsce. Serdecznie gratulujemy!
Chłopcy wraz z opiekunką dziękują Pani Dyrektor Alicji Adamczyk-Brózda za przekazane soki i słodycze, a  Wójtowi Gminy Żegocina Panu Wojciechowi Wronie za nieodpłatne udostępnienie autokaru.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_7582

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo