Home » strona główna » Olimpiada matematyczna „Olimpus” – 2016 r.

Olimpiada matematyczna „Olimpus” – 2016 r.

IMG_2905W styczniu w naszej szkole odbyła się ogólnopolska olimpiada matematyczna „Olimpus”, w której wzięło udział 19 uczniów, począwszy od klasy IV szkoły podstawowej, aż do klasy III gimnazjum. Najlepszym olimpijczykom przyznano nagrody książkowe i dyplomy. Wśród naszych uczniów nagrodę książkową i dyplom laureata otrzymali: Michał Nożkiwicz (3 m-ce), Anita Sajdak (6 m-ce) oraz Błażej Pajor (10 m-ce), a pozostałym wręczono dyplomy uznania. Wszystkim uczestnikom olimpiady  serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach w nowym roku szkolnym.

Link do galerii zdjęć

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_7582

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo