Home » strona główna » Otwarcie placu zabaw przy oddziale przedszkolnym w Rozdzielu

Otwarcie placu zabaw przy oddziale przedszkolnym w Rozdzielu

W dniu  1 czerwca 2021 roku z okazji Dnia Dziecka odbyło się  otwarcie wyremontowanego placu zabaw przy oddziale przedszkolnym. W uroczystości tej uczestniczyli Wójt Gminy Pan Wojciech Wrona, Dyrektor Szkoły Pani Alicja Adamczyk-Brózda, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Katarzyna Gąstoł-Ryba oraz grupa najmłodszych dzieci z oddziału przedszkolnego z wychowawcą Panią  Justyną Majda.  Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się w prace remontowe. Szczególne podziękowania chcemy złożyć Panu Marcinowi Adamczykowi, to w trakcie pełnienia przez niego  funkcji przewodniczącego Rady Rodziców podjęto decyzję o wyremontowaniu bardzo zniszczonego placu zabaw, dzieło to kontynuowała z ogromnym zaangażowaniem nowa przewodnicząca Pani Katarzyna Gąstoł- Ryba. Rodzice dzieci przedszkolnych poświęcili wiele wolnych sobót i godzin popołudniowych na przywrócenie do świetności tego miejsca, które w opinii wielu nadawało się  do tylko likwidacji. Koordynatorem oraz wykonawcą wielu  prac był Pan Jarosław Orzeł. Nauczycielki oddziału Panie: Barbara Frączek- Orzeł  i Justyna Majda wraz ze swoimi rodzinami pracowały przy odnawianiu wielu urządzeń.  Wdzięczność  kierujemy  do Pana  Wójta za bardzo pomocne nam wsparcie finansowe. Znaczący wkład finansowy w tym przedsięwzięciu  mieli również Sołtys Pan Paweł Frączek oraz  Radny Pan Marek Pajor. Dziękujemy  Panu Mateuszowi Wolakowi za  wykonanie prac ziemnych. Wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego  dzieła,  podziękowaniem niech będą serdeczne uśmiechy i radość naszych dzieci.

Wyrazy ogromnej wdzięczności dla Wszystkich życzliwych i zaangażowanych osób, składa Alicja Adamczyk-Brózda.


Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo