Home » strona główna » Piesza wycieczka na cmentarz żołnierski na Jastrząbkę

Piesza wycieczka na cmentarz żołnierski na Jastrząbkę

      30 października, uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami w ramach akcji ,,Szkoła Pamięta 2023” wyruszyli  pieszo na wycieczkę, której celem było odwiedzenie cmentarza z okresu I wojny światowej.

    Na miejscu, uczestnicy z zainteresowaniem uczestniczyli w rozmowie na temat historii cmentarza, oddali hołd poległym żołnierzom, złożyli kwiaty, zapalili znicze oraz odmówili modlitwę w intencji poległych. Wędrówka była doskonałą okazją do integracji uczniów, a wspaniała jesienna pogoda sprzyjała podziwianiu pięknego krajobrazu. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale zadowoleni z wyprawy.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo