Home » strona główna » Podsumowanie akcji charytatywnej „Opatrunek na ratunek”

Podsumowanie akcji charytatywnej „Opatrunek na ratunek”

Szkolne  Koło Caritas oraz młodzież zaangażowana w projekt „Mieć wyobraźnię miłosierdzia” serdecznie dziękują wszystkim, którzy włączyli się w akcję charytatywną „Opatrunek na ratunek”. Od 28 października do 8 listopada trwała w szkole zbiórka artykułów opatrunkowych. Dzięki ofiarności rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły udało się zebrać kilkadziesiąt sztuk bandaży, plastrów opatrunkowych, strzykawek i igieł, gaz, kompresów oraz rękawiczek gumowych. Wszystko to zostało zapakowane i wysłane do Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris  Missio z Poznania. Fundacja przekaże je do misyjnych przychodni, w których brakuje dosłownie wszystkiego i każdy plaster jest na wagę złota. Więcej o akcji można przeczytać na stronie www.medycynamisjach.org

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_7582

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo