Home » strona główna » Rozgrywki w piłce siatkowej

Rozgrywki w piłce siatkowej

Kilka dni temu uczniowie klas VII I VIII naszej szkoły oraz SP w Bytomsku zmierzyli się w dwumeczu z piłki siatkowej. Pierwszy mecz został rozegrany w czwartek 1 lutego na terenie SP w Bytomsku, w którym zwyciężyły zawodniczki z grupy dziewcząt z Bytomska wygrywając 2:0. Natomiast w grupie chłopców wygranymi  zostali zawodnicy z Rozdziela  zdobywając ten sam wynik.

We wtorek 6 lutego uczniowie  ponownie zmierzyli się ze sobą, tym razem na sali w naszej szkole. Tego dnia zwycięzcami okazali się gospodarze i z reprezentacji dziewcząt i chłopców. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali na pamiątkę złote medale z rąk Wójta Gminy Żegocina Wojciecha Wrony oraz zostali poczęstowani cukierkami od dyrektorów szkół – Pani Lucyny Nowak oraz Pani Katarzyny Cudejko.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo