Home » strona główna » SERCEM Z UKRAINĄ

SERCEM Z UKRAINĄ

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Bł. Karoliny Kózkówny w Rozdzielu organizuje zbiórkę pieniędzy na zakup wyprawek dla dzieci z Ukrainy, które zostały przyjęte do naszej szkoły. Zbiórka prowadzona jest w Oddziale Przedszkolnym do 11 kwietnia 2022 r. Jest też możliwość zakupienia odzieży sportowej i obuwia sportowego dla dzieci ukraińskich. Wykaz rozmiarów znajduje sie w oddziale przedszkolnym.
Serdecznie prosimy o przyłączenie się do akcji charytatywnej.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo