Home » strona główna » Spotkanie uczniów z przedstawicielem KRUS-u

Spotkanie uczniów z przedstawicielem KRUS-u

21 marca, w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielem KRUS-u,  panem Piotrem Chrzanowskim. Tematem spotkania było bezpieczeństwo podczas zabaw i prac na wsi. Pogadanka i film pt. ,,Rodzina Porażków” dotyczyły pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego, a także wskazywały czynności szczególnie niebezpieczne, których nie wolno powierzać małym dzieciom. W ramach podsumowania, prowadzący zachęcił uczniów do udziału w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  „Bezpiecznie na wsi-maszyna pracuje, a dziecko obserwuje”. Konkurs trwa do 31 marca. Czekają cenne nagrody!

 

 

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_8074_wynik

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo