Home » strona główna » Spotkanie z misjonarzem

Spotkanie z misjonarzem

 

W środę 20 lutego naszą szkołę odwiedził misjonarz- Brat Bogdan Pławecki.
Zakonnik przez wiele lat pracował w Peru. W fascynujący sposób przy pomocy zdjęć opisał swoją misję. Wszyscy uczniowie, zarówno ci młodsi jak i starsi, z uwagą wsłuchiwali się w jego słowa. Dzięki prezentacji zwizualizowali sobie życie swoich rówieśników w tamtym regionie świata. Nie zabrakło również pokazu tradycyjnych peruwiańskich stroi oraz przedmiotów codziennego użytku.
Z całego serca dziękujemy Bratu Bogdanowi za wizytę w naszej szkole.

 

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

DSCN2993

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo