Home » strona główna » Sukces uczennicy klasy II

Sukces uczennicy klasy II

               Miło nam poinformować, iż Józia Paruch, uczennica klasy II, zajęła I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym pod hasłem ,,Nie pal przy mnie, proszę”, organizowanym co roku przez Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Bochni. Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży ze szkół z powiatu bocheńskiego, realizujących programy edukacji antynikotynowej.
               Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się 30 maja, w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4 w Bochni. Tam, laureaci wraz z opiekunami wysłuchali wierszy o zdrowiu i pięknego koncertu w wykonaniu szkolnej orkiestry. Zwycięzcy konkursu otrzymali cenne nagrody.

 

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_7582

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo