Home » strona główna » Sukcesy w konkursie wiedzy patriotycznej.

Sukcesy w konkursie wiedzy patriotycznej.

W tym roku przypada 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku z tym na terenie gminy Żegocina zostało zaplanowanych szereg różnych imprez okolicznościowych, rajdów oraz konkursów. 28 maja w SP w Żegocinie odbył się konkurs wiedzy patriotycznej „Roman Dmowski – droga do wolności”. 12 uczniów klas V –VII zmagało się przez 45 minut z testem, dotyczącym biografii tej tak ważnej w dziejach Polski postaci. W ścisłej czołówce znalazło się dwoje uczniów  z naszej szkoły: Piotr Paruch z klasy VII – I miejsce oraz Patrycja Surma z klasy VII – II miejsce. Serdecznie gratulujemy sukcesów.

 

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_4234_wynik

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo