Home » strona główna » UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 ORAZ POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 ORAZ POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

Dnia 24 czerwca 2022 r., po 2 latach, podczas kiedy ta uroczystość odbywała się w klasach z powodu pandemii, wreszcie mogliśmy się spotkać na tradycyjnym, uroczystym apelu z okazji zakończenia roku szkolnego oraz pożegnania uczniów klasy VIII.  Uczniowie wraz z rodzicami oraz nauczycielami i pracownikami szkoły licznie zebrali się na sali gimnastycznej.

Na początku uroczystości głos zabrała dyrektor Alicja Adamczyk-Brózda, która przywitała zebranych, a w szczególności uczniów i absolwentów klas ósmych. Pani dyrektor podziękowała nauczycielom i rodzicom za ich wkład i zaangażowanie w edukację oraz pogratulowała uczniom osiągnięć i życzyła wszystkiego dobrego na nadchodzące wakacje.

Po przemówieniu wręczono absolwentom świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz świadectwa z wyróżnieniem , a następnie nagrody dla najlepszych uczniów z klas IV- VIII. 

Kolejnym punktem uroczystości była krótka część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy VIII, w której nie zabrakło podziękowań dla pani dyrektor, nauczycieli, wychowawców, pracowników oraz rodziców. Absolwenci dziękowali za wpojenie szacunku dla ojczyzny i języka oraz zapewniali, że wartości zaszczepione w nich w szkole, będą owocować. Głos zabrali również uczniowie klas siódmych, którzy przygotowali dla swoich starszych kolegów krótkie pożegnanie oraz prezenty. Na zakończenie wszyscy zgromadzeni obejrzeli wzruszającą prezentację, która była zapisem 8 lat pobytu w murach szkoły podstawowej.

Tę część uroczystości zakończyły spotkania z wychowawcami w klasach, a następnie uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami udali się na mszę św. do Kościoła Parafialnego w Żegocinie.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo