Home » strona główna » Ważne informacje

Ważne informacje

Informacja dla uczniów i rodziców
Zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020 r. w okresie dnia 25 marca 2020 r. do dnia 10 kwietnia 2020 r. zajęcia dydaktyczne są realizowane z wykorzystaniem   metod i technik na odległość.  W związku z tym zajęcia prowadzone będą z wykorzystaniem różnych materiałów, miedzy innymi Zintegrowanej Platformy Edukacyjnej e-podręczniki.pl,  materiałów dostępnych na stronach internetowych Centralnej  Komisji Egzaminacyjnej, Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie (polecamy ósmoklasistom), materiałów w podręcznikach, ćwiczeniach, kartach pracy i e-bookach, oraz innych materiałach polecanych przez nauczycieli.Uczniowie i rodzice  będą informowani przez nauczycieli o sposobach  monitorowania postępów  oraz sposobach weryfikowania wiedzy i umiejętności, w tym również o postępach uczniów w nauce, a także uzyskanych ocenach.
Wychowawcy klas 0-III proszą rodziców aby zachęcali swoje dzieci do dłuższego czytania oraz wykonywania zadań przysłanych przez nauczycieli.
Zachęcam do kontaktów telefonicznych 14 61 33033 lub e-mailowych zsrozdziele@poczta.onet.pl aby wyjaśniać wszelkie wątpliwości i trudności w realizacji nauczania na odległość.

Pozdrawiam wszystkich uczniów i rodziców, życzę Wam dużo wytrwałości i cierpliwości w czasie trudnym dla nas wszystkich.

Alicja Adamczyk-Brózda

Poniżej zamieszczamy List Ministra i informacje dla rodziców i dla uczniów

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_7582

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo