Home » strona główna » WAŻNY KOMUNIKAT DLA RODZICÓW!!!

WAŻNY KOMUNIKAT DLA RODZICÓW!!!

Przypominam, że warunkiem przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego i na konsultacje do szkoły jest złożenie przez Rodzica/Prawnego Opiekuna uzupełnionego Oświadczenia i Deklaracji oraz przestrzeganie Procedury bezpieczeństwa na terenie Oddziału Przedszkolnego i Szkoły Podstawowej w Rozdzielu w okresie pandemii COVID-19. Wszystkie dokumenty są zamieszczone poniżej w Komunikacie dla Rodziców. Dokumenty oparte są na Wytycznych GIS, MZ i MEN, które nadal obowiązują. Druki są aktywne do pobrania na stronie internetowej oraz przygotowane w wersji papierowej do wypełnienia przy wejściu do szkoły.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo