Home » strona główna » WITAJ WIOSNO NA SPORTOWO

WITAJ WIOSNO NA SPORTOWO

Dzieci z Rozdziela z kl. III i II 19 marca uczestniczyły w gminnym turnieju sportowym.  Już 10 raz turniej pod hasłem „WITAJ WIOSNO NA SPORTOWO” odbył się w SP w Żegocinie. Wzięło w nim udział 6 zespołów : z Rozdziela dwa, z Żegociny dwa, po jednym z Bytomska i Łąkty Górnej. Każdy zespół składał się z ośmiu zawodników. Młodzi sportowcy mieli do wykonania 12 zadań: „ Zanieś – przynieś”, „ Sadzenie ziemniaków”, „ Slalom z piłką koszykową”, „ Sztafeta z dwoma szarfami”, „ Żywy pachołek”, „ Skoki zawrotne przez ławeczkę”, „ Sztafeta wahadłowa”, „ Skoki z miejsca dodawane”, „ Tor przeszkód”, „ Skoki na skakance”, „ Rzuty piłką lekarską”, „ Pierścień”.

Od samego początku drużyna(1) z Rozdziela dominowała. Dzieci zacięcie rywalizowały. Po trzech godzinach zmagań zostały podsumowane punkty i wyłoniono zwycięzcę. Turniej wygrała drużyna (1) ze SP z Rozdziela, II miejsce zajęła SP w Żegocinie ( drużyna 1),  III miejsce SP Bytomsko, IV miejsce SP Łąkta Górna, IV miejsce SP Żegocina, V miejsce SP Rozdziele( drużyna 2).

Wszystkim dzieciom gratulujemy! Były puchary i dyplomy oraz nagroda – sprzęt sportowy do szkoły. „ Sport to zdrowie”! Sport kształtuje charakter, to świetna zabawa i integracja. W takim przekonaniu powinniśmy wzrastać, motywować się do zdrowego stylu życia, szanować innych, przestrzegać zasady.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo