Home » strona główna » Wycieczka do Energylandii

Wycieczka do Energylandii

W czwartek 09.05.19 uczniowie klasy III g. oraz VIII, VII i VI klasy szkoły podstawowej uczestniczyli w wycieczce do Energylandii. Jest to największy rodzinny park rozrywki w Polsce. Młodzież spędziła tam cały dzień, korzystając ze wszystkich dostępnych kolejek. Brała udział w filmach projektowanych w 7D oraz w wielu innych atrakcjach. Każdy znalazł coś dla siebie. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszył się najszybszy w całej Europie Mega Coaster- Hyperion. Wyjazd niewątpliwie dostarczył mnóstwo zabawy i zapewnił wiele niezapomnianych wrażeń.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_7582

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo