Home » strona główna » WYJĄTKOWA MSZA ŚW. W KOŚCIELE W ROZDZIELU – 23.01.2022

WYJĄTKOWA MSZA ŚW. W KOŚCIELE W ROZDZIELU – 23.01.2022

Dzisiejsza Msza Święta o godzinie 9:00 odprawiona w kościele pw. Św. Jakuba w Rozdzielu miała wyjątkowy charakter. Wszystko za sprawą niedawno obchodzonego Dnia Babci oraz Dnia Dziadka. Liturgii przewodniczył ks. Janusz Sądel, koncelebrował ks. Tomasz Majchrzak, a uświetniła ją kapela ludowa grająca tradycyjne kolędy. Msza Święta sprawowana była w dwóch intencjach – za duszę ś.p. Antoniego Poręby oraz o zdrowie dla wszystkich babć i dziadków od wnuków ze Szkoły w Rozdzielu. To właśnie dla babć i dziadków, na zakończenie nabożeństwa uczniowie SP w Rozdzielu, przygotowani przez Panią Annę Zelek przedstawili krótki program artystyczny, za co zostali nagrodzeni symbolicznymi cukierkami od obecnego na Mszy Przewodniczącego Rady Gminy Żegocina – Grzegorza Gołębia.
Po części artystycznej, zgromadzeni obejrzeli piękne przedstawienie „Opowieść wigilijna” w wykonaniu Teatru lalek „Bajka”. Na zakończenie, głos zabrała Pani Anna Zelek, dziękując za przybycie wszystkim babciom i dziadkom, a także Przewodniczącemu Rady Gminy Grzegorzowi Gołębiowi, Wójtowi Gminy Wojciechowi Wronie oraz Dyrektor CKSiT Kamili Mirowskiej. Podziękowała także dzieciom biorącym udział w części artystycznej oraz Radnemu Markowi Pajorowi za wspieranie wszelkich inicjatyw.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo