Home » strona główna » Wyniki powiatowego konkursu matematycznego w Limanowej

Wyniki powiatowego konkursu matematycznego w Limanowej

DSCF2766W dniu 31 marca 2016 r. odbyło się uroczyste podsumowanie powiatowego konkursu pt. „Śladami matematyków” dla klas III gimnazjum. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej. Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Limanowski – Jan Puchała.
Konkurs składał się z dwóch części:
– testu jednokrotnego wyboru, który dotyczył życiorysu matematyka Stefana Banacha,
– praktycznej, dotyczącej zadań otwartych z matematyki.
W konkursie wzięło udział 108 gimnazjalistów z 23 szkół. Dlatego dużym sukcesem jest wynik naszej uczennicy – Kingi Wolak, która zajęła IV miejsce i otrzymała dyplom wyróżnienia oraz nagrodę rzeczową. Druga uczennica – Natalia Orzeł zajęła X miejsce. Różnica między poszczególnymi miejscami była bardzo niewielka: I miejsce – 70 pkt, II miejsce – 69 pkt,  III miejsce – 68 pkt, IV miejsce – 67 pkt.
Uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂

Więcej informacji na temat przebiegu konkursu na stronie Starostwa Powiatowego w Limanowej.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_3463

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo