Home » strona główna » Wyślij pączka do Afryki

Wyślij pączka do Afryki

07.02.2024r. w naszej szkole, podobnie jak w latach ubiegłych, zorganizowano akcję „Wyślij pączka do Afryki”. Szkolne koło Caritas przeprowadziło kiermasz pączków z okazji zbliżającego się „tłustego czwartku”, każdy uczeń mógł kupić i zjeść pysznego pączka jednocześnie pomagając potrzebującym w Afryce, ponieważ wszystkie zebrane środki z tej akcji zostały przekazane misjonarzom. Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy za pomoc.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo