Home » strona główna » Zakończenie projektu „Przedsiębiorczy i odpowiedzialny obywatel”

Zakończenie projektu „Przedsiębiorczy i odpowiedzialny obywatel”

 W piątek 30 listopada uczniowie klasy siódmej i ósmej po raz ostatni uczestniczyli w zajęciach projektowych „Przedsiębiorczy i odpowiedzialny obywatel” zorganizowanych przez Instytut Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Udział w projekcie na pewno nie był zmarnowanym czasem. Uczestnicy nabyli szereg kompetencji, które kiedyś przydadzą się im w życiu zawodowym. Szczególnie uczniowie zapamiętają ostatnie zajęcia, gdzie mogli poczuć się jak prawdziwi przedsiębiorcy zakładając własne biura podróży. Za swoją kreatywność i pomysłowość uczniowie otrzymali gry planszowe oraz książki, zaś za udział w projekcie certyfikaty.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

27846458_673903012998955_1046854622_o (1)

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo