Home » strona główna » Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

    absolwenci_IIIG2014_15 26 czerwca całe grono pedagogiczne, pracownicy szkoły oraz uczniowie zakończyli rok szkolny 2014/2015. O godzinie 8:00 rok pożegnało gimnazjum. Na początku pani Dyrektor rozdała świadectwa i nagrody uczniom trzeciej klasy. Jako kolejna wyróżnienia otrzymała młodzież z pierwszej gimnazjum, a potem z drugiej. Po wręczeniu świadectw głos oddano absolwentom. Przedstawili oni krótki montaż słowno-muzyczny, w którym podziękowali wszystkim za trud wychowania ich w ciągu tych 9 lat. Gdy uczniowie 3 gim wręczyli już każdemu nauczycielowi kwiaty, młodsi koledzy i koleżanki z 2 gim obdarowali ich upominkami, które mają ciągle im przypominać o murach naszej szkoły, kiedy ci wyruszą w daleki świat. Po pożegnaniu 3 gim wszyscy udali się do kościoła na mszę świętą zamykającą rok szkolny i katechetyczny. Po nabożeństwie nastąpiła druga część zakończenia roku szkolnego. Najpierw świadectwa otrzymaabsolweci_VI 2014_15li uczniowie klas 4-6, a później dzieci z przedszkola i klas 1-3. Potem głos zabrali absolwenci podstawówki. Oni także zakończyli pewien okres w swoim życiu, po którym zaczną nową przygodę w gimnazjum. Pod koniec uroczystości zakończenia roku, samorząd uczniowski na czele z nową przewodniczącą – Natalią Orzeł, podziękował każdemu nauczycielowi i pracownikowi szkoły oraz wręczył im kwiatki. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Rodzice uczniów i ks. proboszcz Leszek Dudziak, który złożył życzenia imieninowe pani Dyrektor oraz podkreślił to, jak ważna jest nauka i ciężka praca.
Wszyscy wyszli ze szkoły z wielkim uśmiechem na twarzy, ciesząc się z zasłużonych wakacji. Życzymy udanego wypoczynku i do zobaczenia we wrześniu na inauguracji roku szkolnego 2015/2016. 🙂

Karolina Wolak

Link do galerii

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_7582

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo