Home » strona główna » Ślubowanie klas pierwszych.

Ślubowanie klas pierwszych.

Rozpoczęcie nauki w szkole jest wielkim przeżyciem dla ucznia oraz jego rodziny. Dziecko poznaje nowe środowisko, kolegów, nauczycieli. Bardzo się stara, aby sprostać nowym obowiązkom. Chce wśród nowo poznanych osób znaleźć swoje miejsce. Sprzyja temu akt przyjęcia pierwszaków do szkolnej rodziny, tak zwane ślubowanie. W SP w Rozdzielu ta uroczystość miała miejsce 18 października. Rodzice, nauczyciele, młodsi koledzy z przedszkola i starsi ze szkoły miały okazję podziwiać pierwszaków oraz ich starszych kolegów z klasy drugie w programie artystycznym.

          Najważniejszy moment to akt ślubowania na sztandar szkoły oraz akt pasowania, który został dokonany przez p. dyr. Alicję Adamczyk-Brózda. Pierwszy sprawdzian dzieci zdały na szóstkę. Pani dyrektor wręczyła im legitymacje szkolne i złożyła gratulacje przyjęcia do społeczności szkolnej. Następnie od kolegów, rodziców i nauczycieli pierwszoklasiści otrzymali liczne upominki.

Rodzice przygotowali poczęstunek. Dzieci się wzajemnie integrowały i miło spędzały czas w licznym gronie młodszych i starszych koleżanek i kolegów.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_3515

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo