Home » strona główna » Akcja EkoWalentynki w naszej szkole nadal trwa!!!

Akcja EkoWalentynki w naszej szkole nadal trwa!!!

       

Uprzejmie informujemy, iż w naszej szkole w ramach akcji nadal trwa zbiórka zużytych baterii oraz drobnego sprzętu elektronicznego i elektrycznego (zużyte ładowarki, słuchawki, żelazka, telefony komórkowe, stacjonarne itp.).

Do tej pory dużo uczniów podeszło solidnie, z wielkim zapałem do ogłoszonej Akcji. W sposób szczególny wyróżnić należy dzieci z klas I-III oraz z Oddziału Przedszkolnego, które zebrały dużą sumę zużytych baterii i nadal systematycznie je przynoszą. Brawo! Akcja będzie trwała do 24 kwietnia 2019r. 

W dalszym ciągu zapraszamy wszystkich do udziału. Czekają słodkie upominki!

 

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_0277

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo