Home » strona główna » Dzieci z klas 0-III na Musicalu w Bochni

Dzieci z klas 0-III na Musicalu w Bochni

                8 marca dzieci z klas O- III udały się do Bochni, gdzie w Oratorium Św. Kingi miały możliwość obejrzenia ciekawego musicalu pt. „Co w trawie piszczy, czyli w grupie siła”, w wykonaniu aktorów z Teatru Muzycznego „Forte” z Wrocławia. Było to przedstawienie dydaktyczno-profilaktyczne,  gdzie w pięknej scenerii i przy pomocy aktorów przebranych za owady dzieci przyswoiły sobie podstawowe informacje ze świata owadów. Fantastyczne  przygody mieszkańców łąki, zwroty akcji połączone ze znakomitym humorem uczyły widzów, jak ważna w życiu jest tolerancja. Dzieci mogły się przekonać, że choć wszyscy tak się od siebie różnią, mogą sobie nawzajem pomagać, wspólnymi siłami pokonać wszelkie trudności i dokonać czegoś naprawdę wielkiego. Przepiękne kolorowe kostiumy, dowcipne dialogi, poruszająca muzyka – to wszystko sprawiło, że dla uczniów była to niezapomniana przygoda.
Również uczniowie klas IV-VI wzięli udział w przedstawieniu przygotowanym przez Teatr Muzyczny ,,Forte”. Obejrzeli bardzo ciekawe i pouczające widowisko pt. ,,Mikołajek-zderzenie dwóch światów”. Wszyscy byli nim zachwyceni.

 

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_7184

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo