Home » strona główna » Dzień Babci i Dziadka w szkole w Rozdzielu

Dzień Babci i Dziadka w szkole w Rozdzielu

Mimo, że styczeń jest chłodnym miesiącem to 21 i 22 każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich babć i dziadków.

19 stycznia odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość. Na wstępie Pani Dyrektor Katarzyna Cudejko przywitała wszystkich gości i złożyła życzenia. Do życzeń również dołączył się wójt Wojciech Wrona, który był obecny w tym dniu na tej uroczystości.

W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej wystąpiły wnuczki i wnukowie. Występ rozpoczęła klasa 2, która przygotowała wraz ze swoją wychowawczynią Panią Anną Zelek Jasełka. Wzruszająca była również „ Kolęda dla nieobecnych”, którą zaśpiewały również uczennice z tej klasy. Następnie mali artyści z klasy pierwszej i trzeciej, którymi opiekowały się wychowawczynie Pani Ewelina Piech i Pani Grażyna Nożkiewicz recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz zaprezentowały taniec do piosenki Cleo „ Z tobą wszystko mi gra, z tobą lepszy ten świat”. Zaraz potem na scenę wyszły w pięknych strojach najmłodsze dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami Panią Barbarą Frączek-Orzeł i Panią Justyną Majda. Mali artyści z przejęciem zaprezentowali swoją opowieść ruchową i zaśpiewali trzy piosenki, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa. Nadszedł czas na występ czirliderek. Na scenie zrobiło się barwnie i kolorowo. Grupa taneczna trenowała pod okiem Pani Marty Frączek. Zaraz potem na scenie pojawiła się grupa kolędnicza z klasy drugiej „ Szczodroki”, którą do występu przygotowała Pani Anna Zelek. A na koniec uczennice i uczniowie ze starszych klas: Emilka Durbas, Gabrysia Szewczyk, Ania Adamczyk, Hubert Janiczek i Filip Janiczek zagrali kolędy na swoich instrumentach. Gdy z ust dzieci wybrzmiało gromkie STO LAT, oklaskom nie było końca. Następnie SU obdarował babcie i dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami. Dziadkowie i Babcie były goszczone przez Radę Rodziców słodkim poczęstunkiem.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci występując podziękowały swoim Babciom  i Dziadkom za trud włożony w ich wychowanie.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo