Home » strona główna » Sukces naszych uczniów w Małopolskim Przeglądzie Grup Kolędniczych w Lipnicy Murowanej

Sukces naszych uczniów w Małopolskim Przeglądzie Grup Kolędniczych w Lipnicy Murowanej

Jest nam miło poinformować, iż 13 stycznia, w Małopolskim Przeglądzie Grup Kolędniczych w Lipnicy Murowanej brała udział z naszej szkoły dziecięca grupa kolędnicza ,,Szczodroki”. Grupę tworzą chłopcy z klasy drugiej (Dawid Tatkowski, Adam Wolak i Bartłomiej Pławecki).
Chłopcy pięknie zaprezentowali się na lipnickiej scenie. Spośród dziesięciu grup, zajęli oni II miejsce i zostali  zakwalifikowani przez komisję artystyczną na Ogólnopolskie Spotkania Grup Kolędniczych w Podegrodziu, które odbędą się w dniach 27-28 stycznia 2024 r.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo