Home » strona główna » Dzień Matki i Dzień Ojca

Dzień Matki i Dzień Ojca

„ I znów zakwitły jabłonie,

   zielenią okrył się gaj,

   świat w blasku słońca tonie,

   po łąkach chodzi maj…”

I znów kolejny Dzień Matki i Dzień Ojca był uroczyście obchodzony w Szkole Podstawowej w Rozdzielu.

     Z tej okazji dzieci z przedszkola i uczniowie klas I-III przygotowane przez swoje wychowawczynie przedstawiły program artystyczny. Były wiersze, wzruszające piosenki, układy taneczne, a także przedstawienie o koziołku, który nie posłuchał swoich rodziców. W ten sposób dzieci wyraziły swoją miłość i wdzięczność do rodziców za ich dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wspaniałomyślnie wybacza. Były też życzenia od pani Dyrektor, Wójta i księdza Proboszcza. Był słodki poczęstunek. Na koniec dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki i odśpiewały 100 lat.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo