Home » strona główna » Dzień Dziecka i Sportu Szkolnego – 03. 06 2024 (poniedziałek)

Dzień Dziecka i Sportu Szkolnego – 03. 06 2024 (poniedziałek)

Wspólne obchody Dnia Dziecka i Sportu Szkolnego w naszej szkole odbyły się w poniedziałek 3 czerwca w dwóch etapach, od godz. 8.00 uczniowie klas młodszych i przedszkola, a o godz. 10 uczniowie klas starszych.

Imprezę rozpoczął barwny występ szkolnych „cheerleaderek”. Dzieci młodsze rozegrały międzyklasowy turniej piłkarski, a następnie uczestniczyły w zabawach i grach z elementami różnych gier zespołowych. Podczas imprezy Panie z Rozdzielskiego Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały uczestnikom wiele smakołyków, które dzieciom sprawiły wiele radości. Po zabawach dzieci odpoczywały przy projekcji filmu, co zakończyło mile spędzony dzień.

Klasy starsze rozgrywały mecze między klasami, dziewczęta w piłce ręcznej, a chłopcy w piłce nożnej. Później uczestniczyli samodzielnie organizowanych grach zespołowych wykorzystując swoje wiadomości i umiejętności sportowe. Również mogli zakosztować smakołyków przygotowanych przez Panie z KGW z Rozdziela, za co bardzo DZIĘKUJEMY! 

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo