Home » strona główna » Wycieczka do Sali Zabaw Lililand w Brzesku

Wycieczka do Sali Zabaw Lililand w Brzesku

W piątek 7.06.  odbyła się wycieczka uczniów klasy 1 i 2 do sali zabaw Lililand w Brzesku. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, integracja zespołów klasowych, zacieśnianie relacji koleżeńskich oraz udział w seansie kinowym poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej. Dzieci bawiły się na różnych trampolinach oraz w basenie z gąbkami. W sali zabaw korzystały z bawialni pełnej atrakcji na trzech poziomach m.in.: zjeżdżalni, ścian wspinaczkowych, zjazdu na tyrolce. Zabawy odbyły się również na świeżym powietrzu był dmuchany zamek oraz park linowy. Po dwugodzinnej zabawie wszyscy przeszli do kina Planeta na film familijny „Garfield”. Wspólnie spędzone chwile długą pozostaną w pamięci naszych uczniów. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Lipnicy Murowanej na lody gałkowe „U Szymona”.

Wycieczka dostarczyła wszystkim uczestnikom wielu miłych chwil, śmiechu oraz dobrej zabawy.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo