Home » strona główna » OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W dniach 20-21 marca w naszej szkole została przeprowadzona Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego. Wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów odbyło się 13 czerwca. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: klasy II- III oraz klasy IV-VIII. Miło nam poinformować, że nasi uczniowie uzyskali wysokie wyniki. Na szczególne gratulacje zasługuje uczennica klasy VIII- JULIA MARCISZ, która zdobyła tytuł laureata. Jest to kolejny językowy sukces Julii, zdobyła ona również tytuł finalisty w Małopolskim Konkursie Języka Angielskiego. Wysoki wynik uzyskały również: uczennica klasy 7- KAROLINA KOKOSZKA, oraz uczennice klasy V- ANTONINA PARUCH oraz MARTYNA SZEWCZYK. W młodszej kategorii wiekowej, w klasie 3, wysoki wynik uzyskali: PATRYK KUCZAJ, SZYMON ZBYROWSKI, WIKTOR SZEWCZYK Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczniom, którzy brali udział w olimpiadzie oraz życzymy dalszych sukcesów językowych!Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo