Home » strona główna » Dzień Papieski 2018

Dzień Papieski 2018

    Dnia 24 października jak co roku w naszej szkole odbył Dzień Papieski. Obchody rozpoczęły się odśpiewaniem piosenek o naszym wielkim rodaku. Następnie uczniowie z każdej klasy wzięli udział w konkursie wiedzy o Janie Pawle II. Każdy uczestnik wykazał się dużą wiedzą i znajomością życiorysu Świętego. Ostatecznie zwyciężyła klasa VIII, której serdecznie gratulujemy. Po wszystkim po szkole zostały rozprowadzone papieskie kremówki, z których dochód przeznaczony zostanie na cele misyjne.

 

 

 

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_7189

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo