Home » strona główna » Dzień Talentów i Sportu

Dzień Talentów i Sportu

 

05 czerwca odbył się w naszej szkole „Dzień Talentów” połączony z „Dniem Sportu”. Od godziny 8:00 na sali gimnastycznej, uczniowie prezentowali swoje talenty. Imprezę  rozpoczął pokaz taneczny przedszkolaków, następnie prezentowali się uczniowie szkoły podstawowej, na koniec mogliśmy zobaczyć talenty gimnazjalistów. 

Mogliśmy usłyszeć wiele utworów muzycznych wykonywanych przez naszych uczniów na różnych instrumentach min. na gitarze, keyboardzie, klarnecie czy skrzypcach. Swoje osiągnięcia i umiejętności prezentowali też uczniowie uzdolnieni wokalnie i sportowo, bardzo duże brawa zdobył freestyler piłkarski, wykonany przez naszego gimnazjalistę. Można też było podziwiać pięknie wykonane origami, czy też wspaniałe budowle z kloców Lego. Następnie wszyscy uczniowie udali się na zewnątrz, gdzie czekała ich kolejna atrakcja, czyli konkurencje sportowe. Uczniowie uczestniczyli w grach i zabawach takich jak przeciąganie liny (klasa na klasę), rzuty do kosza. Międzyczasie odbywały się mecze piłkarskie, pomiędzy poszczególnymi klasami. Wszyscy uczniowie zostali obdarowani lodami, napojami i słodyczami, ufundowanymi przez Radę Rodziców naszej szkoły. Następnie zmęczeni, ale radośni  wszyscy udali się do swoich domów. 

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

20161108_092815

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo