Home » strona główna » Konkursy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bochni.

Konkursy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bochni.

W bieżącym roku szkolnym, uczniowie naszej szkoły oraz dzieci z oddziału przedszkolnego pod kierunkiem wychowawców, po raz kolejny przystąpili do programów ogłoszonych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Bochni. W ramach realizacji zadań, prowadzone były pogadanki, prelekcje, prezentacje multimedialne oraz konkursy. Dzieci wykonywały prace plastyczne o tematyce: ,,Czyste powietrze wokół nas”, „ Nie pal przy mnie, proszę”, ,,Znajdź właściwe rozwiązanie”.

 

7 czerwca, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Bochni, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów i wręczenie nagród. Wśród wyróżnionych znalazła się uczennica klasy I Szkoły Podstawowej w Rozdzielu- Józia Paruch. Piękne prace wykonali również Darek Matras i Mikołaj Jajecznica.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_3077

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo