Home » strona główna » III Gminny Konkurs z języka niemieckiego

III Gminny Konkurs z języka niemieckiego

18 marca w Zespole Szkół w Łąkcie Górnej odbył się III Gminny Konkurs z języka niemieckiego dla klas 1-3 gimnazjum. Organizatorem konkursu była pani Justyna Bodek-Tucznio. W konkursie wzięło udział 14 uczniów ze szkół naszej gminy. Uczestnicy zmagali się z trudnymi zagadnieniami z języka niemieckiego. Po półgodzinnej przerwie ogłoszono wyniki. Uczennice naszej szkoły – Karolina Wolak oraz Natalia Orzeł przygotowywane przez panią Justynę Bodek-Tucznio zajęły kolejno pierwsze i drugie miejsce. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów. 🙂

Karolina Wolak

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

22-min

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo