Home » strona główna » ,,Mali ratownicy”

,,Mali ratownicy”

Dnia 14.03.2016r. w naszej szkole odbył się kurs udzielania pierwszej pomocy dla dzieci z klas I-III. Lekcje prowadziła pani mgr Lidia Szkodny. Na początku uczniowie obejrzeli film pokazujący, jak poprawnie należy wykonywać kolejne czynności. Nauczycielki pokazały, jak poprawnie wykonywać resuscytację. Kolejnym punktem było wzywanie pomocy. Pani mgr Anna Brydniak oraz pani mgr Grażyna Nożkiewicz rozdały wszystkim atrapy telefonów, z których dzieci mogły ćwiczyć wybieranie numerów alarmowych. Otrzymali również  książeczki, w których zawarte były wszystkie niezbędne informacje dotyczące pierwszej pomocy. Młodzi ratownicy świetnie poradzili sobie z wszystkimi zadaniami i nauczyli się, jak zachować się w sytuacji zagrażającej życiu innej osoby.

Weronika Wolak, Natalia Zbyrowska.

Kontakt

    Szkoła Podstawowa
im. Bł. Karoliny Kózkówny
w Rozdzielu
Rozdziele 156
32-731 Żegocina
woj. małopolskie
tel. (014) 61-33-033

Ważne linki:

Galeria

galeria

Galeria

IMG_4338_wynik

POLECAMY

banner_nowepodreczniki

baner_dlarodzicow

baner_rok_bezpiecznej_szkoly

logo_bezpieczna_szkola

stop_dopalaczom

warto_zobaczyc

bezpieczenstwo